BirPortal – WordPress Blog Teması

Sınır tanımayan özellikleri ve hızla büyüyen kitlesi ile wordpress yazılımı özellikle blog ve kurumsal firma içerikli internet sitelerinde boy göstermektedir. Çeşitli ve farklı wordpress blog teması arayışı içerisine giren webmasterların son keşfi birtema bünyesinde çıkarılmış olan aslında ağır olarak portal bazlı ancak genel ve kişisel blog olarak da kullanabilecek olan birportal isimli tema gibi görünüyor. Birbirinden farklı renkler ile ziyaretçilere güzel bir deneyim yaşatabilecek bu tema tamamen wordpress admin paneli üzerinden yönetilebilirliği ve opsiyonların çokluluğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Temanın kullanıcıları tarafından online platformlarda, tasarımınının yanı sıra responsive, seo ve reklam alanları konusunda da fazlası ile başarılı bir duruşu olduğu ifade ediliyor.

Seo Uyumlu WordPress Blog Teması

Bir wordpress teması ne kadar kaliteli tasarıma sahip olursa olsun, seo alt yapısı ve kod yapısı kurallara uygun değilse arama motorlarında yükselebilmek pek mümkün değildir. Seo uyumlu wordpress blog teması birportal ile yaklaşık 250-300 web yöneticisinin tercih etmiş olduğu birportal teması all in seo ve yoast seo gibi wordpress yazılımının popüler eklentilerinde %100 uyumlu çalışabilme özelliğine de sahiptir. Kendi içerisinde cachesi olan ve pagespeed oranlarının yüksekliğide öne çıkan en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Responsive (Mobil Uyumlu) WordPress Blog Teması

Evimizde, işyerimizde veya dışarıda herhangi bir yerde interneti yaygın olarak kullanmakta olduğumuz için internet sitelerinin kullandığımız cihazlara olan uyumluluğu her geçen yıl çok daha önem taşımaktadır. Genel olarak birtema kendi bünyesinde çıkardığı çalışmalarda responsive wordpress tema başlığı ile kullanıcılarına sunum yapmaktadır. Google chrome, mozilla, explorer ve safari gibi öne çıkan web tarayıcılarında yüzde yüz düzgün çalışabilen, bilgisayar, laptop ve mobil cihazların hemen hepsinde düzgün görüntülenebilen temalar üretmektedir. Her şey bir kenara bu kadar teknik bilgiler dışında en önemlisi olan bunları deneyimlemektir, deneyimleyip görmek lazım.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir