İnternette Web Site kurmadan Para Kazanmak

Web site kurmak ve bu siteyi belli bir noktaya getirmek tecrübe, emek ve zaman gerekiyor. Sosyal medya da çoğumuz belli bir bilgiye takipçiye sahip olabiliriz. Facebook, Instagram veya Twitter gibi sosyal medya kanallarını kullanarak para kazanabiliriz.

Web sitesi kurmak internetten çok yüksek miktarda para kazanabileceğiniz bir yöntemdir. Doğru projeler ve fikir altyapısı oluşturmak için internet sektöründe belirli bir tecrübe kazanmanız gerekiyor. Internet’ten tecrübe kazanmak mutlaka şarttır. Bazı yöntemler vardır. Sizlere ek gelir sağlayacak ekstra bir çaba harcamanıza gerek olmadan sizlere para kazandıran işler vardır.

Unutmayın ki sahip olduğunuz bilgiler ve yetenekler başkalarına fayda sağlayabilir veya insanlara katma değer kazandırabilir. Örneğin, çevrenizde esprili, eğlenceli komik görülen bir kişiliğe sahipseniz internette bu yönde web  sosyal medya sayfası kurabilir.  İlginç konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Başkalarının dikkatini verdiğiniz bilgilerle çekebilirsiniz. Her gün yeni bir bilgi gibi sayfalar bu konuya örnektir.

Yeteneklerinizi internet üzerinden sergileyebilirsiniz. Web tasarımcı, fotoğrafçılık, video montajlama, çevirmenlik, yazarlık, editörlük gibi işleri internet üzerinden yapabilirsiniz. Forumlarda künyesini belirleyip çokça iş alabilirsiniz. Fotoğraflarınızı satıp para kazanabileceğiniz siteler mevcuttur.

İnternet üzerinden tanıtımını yapıp insanlara bir hizmet sunabilirsiniz. Çocuk bakıcılığı, animatörlük, özel ders gibi birçok hizmeti internet üzerinden sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz eşyalarınızı alım işlerini yapabilirsiniz. Bazıları değerli olan eşyalarını acil paraya ihtiyacı oldukları için değerinin altına satabilir.  Siz de böyle bir ürünü düşük fiyata alıp uzun vadede yüksek fiyattan satabilirsiniz.

İhtiyacınız olmayan eşyaları liste yapıp güzelde resimlerini çektikten sonra internet üzerinden satabilirsiniz.

Kitap hazırlayıp internet üzerinden tanıtımını yapıp satabilirsiniz. Eğitim seti olarak hazırladığınız bilgiler internetten satılabilir.

En kolay para kazanma yollarından biri olan anket doldur para kazanma sistemi ise sizlere belli bir miktar para kazandıran bir sistemdir. Türkiye ye ödeme sistemi olan yabancı anket firmalarına ve Türk anket şirketlerine üye olup para kazanabilirsiniz? Bol ve hayırlı kazançlar diliyorum.


One Response
  1. 20 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir