Kan Themes – Türkçe WordPress Temaları

WordPress artık bir çok amatör veya profesyonel web site yöneticisinin tercih ettiği bir içerik yönetim sistemine dönmüştür.Geçen bu süreçte wordpress sürekli kendini geliştirip her gün popülerliliğine popülerlik katarken insanlarda ister istemez farklılık aramaya başladılar.Bu farklılık insanların tema seçiminde daha zorlanmalarına sebep oldu.İnsanların bu farklı tema arayışlarına cevap verebilmek için binlerce site,tema satış platformları kuruldu.Kan Themes ise bu platformlar arasında Türkçe WordPress Temaları ile öne çıkıyor.Yaptıkları blog,portal temaları ile sektörde şimdiden binlerce kullanıcıya ulaşmayı başarmışlar.

Türkçe WordPress Temaları

Özellikle Türkiye’de Türkçe wordpress temaları bulmak oldukça zor.Var olan temalarda bir kaç ay içinde satılıp kaderine terk ediliyor bazen yapılan yeniliklere bile güncelleme gelmiyor.Kaan Themes ise temaları kaderine teslim etmiyor.Temalarımızı kaderine teslim etmiyoruz, düzenli olarak onları güncelliyoruz ve gelişen teknolojiye uyumlu hale getiriyoruz.” diyerek temalarının arkalarında durduklarının sözünü veriyor.Sırf bu yüzden bile temalarını seçmek bize yetiyor.

WordPress Blog Teması

Genelde WordPress için wordpresss blog temaları bulmak oldukça zahmetli bir iş olmuştur.Ya bulduğumuz tema görsel olarak göze hitap etmiyor yada beğendiğimiz temada istediğimiz özellikler olmuyor.Kan Themes ise bu soruna çok güzel bir çözüm bulmuş Temanın ayarlar paneli sayesinde temanızı çok kolay bir şekilde dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Responsive Temalar

WordPress tema dendiğinde artık akla responsive uyumlu temalar gelmektedir.Peki nedir bu responsive? Sitenizin bütün cihazlara uyumlu halde çalışmasıdır.Yani mobilden girerken mobil,tablet’ten girerken tablete uyumlu tasarım olmasıdır.Kan Themes kullanıcılara sunduğu bütün temalar responsive uyumlu.

Seo Optimizasyonlu Temalar

Bilenler bilir bu işe yeni girecekler olanlarda araştırmıştır.Google artık arama sonuçlarında sitenizin SEO uyumlu olmasına çok dikkat ediyor.Bu SEO’nun olmazsa olmazı SEO uyumlu temalardır.Kan Themes size Google SEO kriterlerine göre optimize edilmiş aynı zamanda kullanıcı dostu olan Google’nin çıkardığı güncellemeleri takip ederek temalarını buna göre güncelleyen temalar sunuyor.

Tek Tık ile Kurulum Özelliği

Temaları alıp iki saat orasını burasını ayarlama derdine son Kan Themes bu özelliği sayesinde temanızı indirip sadece bir tık ile kurabiliyorsunuz.Ayrıca Admin panelinden temanızı dilediğiniz gibi ayarlıyabiliyorsunuz.Wordpress tema