Kargo Takibi İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Kargo hayatımızda önemli yer tutunca bu uygulamalar kargolarımızı takip amaçlı çok işe yarar uygulamalardır.  Bu uygulamalar telefonlarda denenmiş kullanıcıların yorumları dikkat altına alınmış ve virüs ya da kötü yazılımının olmadığı tespit edilmiştir.  Bu uygulamalar marketteki en iyi uygulamalar arasında seçilmiş ve derlenmiştir.

Kargo Takibi 

Bu uygulama markette 500 bine yakın kullanıcıdan 4. 6 oy almıştır. Bu uygulama 4. 0 ve üzeri cihazların sürümlerinde çalışır ve bu uygulamada kötü yazılım yoktur. Bu uygulama marketten indirdiğinizde ücretsiz fakat 1 taneden fazla kargo takip için uygulama içi ücret alınır. Bu uygulamada sadece Türkiye değil dünyadaki kargo şirketlerde dahildir. Uygulama boyutu cihaza göre değişiklik gösterir.

Kargo Takibi – Reklamsız

Bu uygulama 50 bine yakın kullanıcıdan 4. 5 oy almış ve uygulama sürekli güncel ve aktif çalışmaktadır.  Bu uygulama marketten ücretsiz olarak indirilir ve uygulama içi satın alımlar ücretlidir ayrıca uygulama tamamen ücretsizdir. Bu uygulamada Türkiye ve dünya kargo şirketlerin çoğu bulunur. Bu uygulamanın özelliklerinde başlık ve notunuzu kargoya etiketler ve barkodla kargo okutabilirsiniz.  Uygulama aktif çalıştığından dolayı öneri ve şikayetlerinizi dile çok rahat getirip iletilir. Uygulamayı sunan şirket Rex Software Inc. ‘dır.

17TRACK

Bu uygulama 5 milyona yakın kullanıcıdan 4. 5 oy almış ve uygulama sürekli güncelleme içinde olup aktif ve güvenilir şekilde çalışır. Bu uygulama 4. 0. 3 ve üstü cihaz sürümlerinde sorunsuz çalışır. Uygulama özelliklerinde birden fazla kargonuzu takip edebilir, durum değişikliği olduğunda bildirim gönderir, barkod ve kare kodla siparişlerinizi takip edebilir, birden fazla dil ara yüzü sunar, rahat kullanım sunmak için telefonunuzun ana ekranında widget sunar.  Çin yada başka bir yerden verdiğiniz online siparişleriniz de çok rahat ve güvenilir şekilde sunar. Uygulamanın boyutu cihaza göre değişir.