Netflix’te Film ve Dizileri Çevrimdışı İzleme

Netflix çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olarak hizmet vermektedir. Netflix uygulamasının her türlü platformda kullanılabilir olması, makul bir ücretlendirme sunması, dizi ve filmleri çok iyi kalitelerde sunuyor olması, hem çoğu film ve dizinin hem de yapımını kendi üstlendiği projelerin de bulunuyor olması gibi birçok avantajı vardır. Tüm bunların yanı sıra bu yıl yeni bir güncelleme daha getirilmiştir.
Netflix getirdiği bu yeni güncelleme olan dizi ve filmleri çevrimdışı olarak ta izleyebilme özelliği ile kullanıcı sayısını oldukça artırmayı başarmıştır. Belli bir ücret karşılığında netflix üyeliğinizi aldıktan sonra, hesabınıza giriş yaparak platformdaki film ve dizileri veya Netflix uygulamasının kendi yapımı olan projeleri ister çevrimiçi ister çevrimdışı olarak izleme imkanınız oluşmuştur.Netflix’te Film ve Diziler Nasıl Çevrimdışı İzlenir?
1. İlk olarak çevrimdışı izleme yapacağınız mobil cihazınız android ise 5 veya üzeri sürümde olmalıdır. 2. Şartlar uygunsa mobil cihazınıza Netflix uygulamasını indirip kendinize ait bir hesap oluşturup hemen giriş yapabilirsiniz.
3. Netflix uygulaması hesabınıza girip sol tarafta bulunan menüden “Download” sekmesine geçiş yapın.
4. Download bölümünde karşınıza, çevrimiçi konumdayken indirip başka bir zaman çevrimdışı iken de izleme imkanınız olan dizi ve filmler çıkacaktır.
5. Liste halinde gösterilen bu film ve dizilerden istediğiniz dizi veya filmin tamamını veya herhangi bir bölümünü indirebilirsiniz.
6. İndirme işleminin sonuna geldiğinizde internete bağlı olmayıp çevrimdışı olsanız bile çevrimiçi iken indirmiş olduğunuz dizi veya film bölümlerini sadece uygulamayı açarak kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Netflix’e İndirdiğiniz İçerikler Nerede Saklanır?
Netflix’e indirdiğiniz içeriklere ulaşmak için ise önce mobil cihazınızdan Netflix uygulamasını açın. Menü kısmına tıklayın ve hesabınıza giriş yapın. Sonra ”My downloads” sekmesine girerek tüm indirmelerinize göz atabilirsiniz.