OpenCart Kozmetik Teması-QUEENBEAUTY

OpenCart tema serimize kozmetik teması olan QUEENBEAUTY’i sizlere tanıtacağız.Güçlü bir Opencart teması,sitenizin sektörde lider olmasını ve kullanıcıların sitenize gelme alışkanlığını attıracağını unutmayın.

Queenbeauty teması’nın tasarımı sitenizin tüm cihazlarda uygun gösterilmesi için tasarlanmıştır.Bunun yanı sıra temanın güçlendirilmiş optimizasyonu sayesinde tüm cihazlarda %100 performans gösterecek şekilde optimize edilmiştir.Temanın kontrol paneli sayesinde site üzerince canlı değişiklik yapıp bunu canlı olarak önizleyebilir aynı zamanda mega menü yazı fontu gibi ayarları kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tabi biz Kozmetik teması dedik diye illa kozmetik sektöründen kullanacak değilsiniz yukarıda da yazdığımız gibi kontrol panelinden sitenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.Bu tema esnek düzene sahip olduğu için temayı giyim,ayakkabı,moda vs. gibi sektörlerde de kullanabilirsiniz.

En son olarak bu tema SEO uyumludur yani sitenizin arama motorları tarafından çabuk algılanıp çevrimiçi pazarlamaya uygun olarak optimize edilmiştir.

 

[infobox color=”#1e73be”]

Tema Görselleri
[/infobox]

OpenCart Kozmetik Teması-QUEENBEAUTY OpenCart Kozmetik Teması-QUEENBEAUTY

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir