Scorp’u Koç Üniversitesinden 2 arkadaş geliştirmiş. Amaç 15 saniyelik videolar paylaşmaktır. Bir dönem oldukça popüler olmakla beraber whatsapp, instagram gibi sosyal meydaların birçok özelliği içinde barındırmasıyla, tek özellikte olanlar önemini kaybetmeye başlamıştır. Böylece Scorp kullanıcıları da diğer uygulamalara yönelmişlerdir.

Sadece diğer sosyal medyalara yönelmek değil bunun yanı sıra Scorp’ta paylaşılan videolardan rahatsız olmaya başladılar veya eskisi kadar ilgi duymamaya başladılar. Böylece sadece uygulamayı silmek yerine hesaplarını tamamen silmeyi tercih ettiler. İşte bu aşamada sizlere Scorp hesabının nasıl silineceğini göstereceğim.Scrop Hesabı Nasıl Silinir ? 3

Öncelikle Scorp hesabının silinmesi için Scorp’un müşterileri için oluşturduğu destek sayfasına gitmelisiniz. Bu destek sayfasının web adresi https://scorpapp.com/contact. web sayfasına girdikten sonra bilgilerinizi veya sorunuzu veya sorununuzu yazacağınız bölüm geliyor. Bu bölüme öncelikle ad, soyad, telefon, mail adresi gibi bilgileri giriyorsunuz. Bu bilgileri doldurduktan sonra konu bölümünden size verdikleri başlıklar arasından bulabileceğiniz Hesabını kapatmak istiyorum u seçtikten sonra mesaj bölümüne de hesabınızı neden kapatmak istediğinizi ve bunun akabinde de hesabınızı kapatmak istediğinizi bir kere daha belirttikten sonra Gönderi tuşladıktan sonra mesajınızın Scorp yetkililerine ulaşıyor.

Kısa bir süre sonra ise size mail yoluyla hesabınızın kapatıldığına dair bilgi maili veriliyor. Bundan sonra Scorp hesabınız kapatılmış oluyor.