WordPress Metro Magazine Teması

magazin teması wordpress

 

Metro Magazine,kullanımı kolay,kullanıcı dostu,güvenilir,modern ve hızlı yüklenebilen duyarlı tasarıma sahip bir wordpress temasıdır.İçeriği çarpıcı bir şekilde sunmak için şık ve duyarlı tasarıma sahiptir.

Metro Magazine temasının duyarlı tasarımı sayesinde bütün cihazlara uyumlu şekilde kendini ayarlayacaktır bu özelliği sayesinde web sitenizin mümkün olduğunca en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar.Aynı zamanda herhangi bir rengi seçebilme  özelliği sayesinde sitenizi istediğiniz gibi şekillendirebilir sitenizin rengini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Metro Magazine’nin bir diğer güzel özelliği ise seo dostu olması ve kodlarının temiz olması temiz olmasından kastımız temayı özelleştirme veya düzenlenmesinin çok basit ve iyi organize edilmiş olması,kodlarının hangi bölüme ait olduğunu açıklayan yorum kodlarının bulunmasıdır.

Bu arada şu sosyal medya entegrasyonu özelliğini söylememek olmaz. Metro Magazine temasının sosyal medya entegrasyonu özelliği sayesinde ziyaretçilerinizin sitenize kolayca bağlana bilmesine olanak sunuyor

 

Eğer bu temayı beğenmediyseniz bir diğer magazin teması olan WordPress Haber-Magazin Teması:Awaken temasına göz atabilirsiniz.

WordPress Metro Magazine Teması WordPress Metro Magazine Teması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir